Бажаєте посміхатись впевнено? Ми чекаємо на вас!

Запрошуємо вас до Стоматологію лікаря Опенько! Висококваліфіковані спеціалісти клініки нададуть вам допомогу в усіх напрямках стоматології. Вам буде проведено всестороннє обстеження і складений індивідуальний план лікування зубів.

Індивідуальний підхід, комплексне рішення проблеми, комфортне лікування та ідеальний результат — девіз нашої клініки.

Фасад

 • CEREC  (від  англ.   Chairside Economical Restorations of Esthetic Ceramic , прилад для економічної та естетичної керамічної реставрації) - комплекс з технології, обладнання та матеріалів для виготовлення зубних мікропротезів (вкладок, вінірів, коронок), що виточують з керамічних блоків із застосуванням спеціалізованої CAD / CAM системи. Розроблено в університеті Цюріха.

 • В нашій клініці ви отримаєте допомогу за всіма напрямками стоматології — від парадонтології до лікування каналів зуба навіть, здавалось би, в безнадійних випадках. Для отримання гарантованого результату лікування роботи виконуються з використанням дентального мікроскопа та апекс-локатора.

 •  Стоматологія лікаря Опенько пропонує нові послуги в галузі рентгендіагностики в стоматології для дорослих та дітей:

  - ортопантомографія;

  - панорамні знімки верхньощелепних синусів;

  - цефалографія (знімки черепа в 2-х проекціях);

  - томографічні знімки скроневонижньощелепних суглобів;

  - комп’ютерна томографія щелепо-лицевої ділянки, середнього вуха.

 • Повернути природню посмішку, замістити втрачений зуб без обточування сусідніх здорових зубів вам допоможе імплантація зубів. Ми підберемо для Вас адекватний план лікування. Великий вибір імплантацій них систем дозволить нам обрати імплантат зуба, що підходить саме вам, а також провести всі необхідні маніпуляції.

 • Відбілювання зубів — це частина естетичної стоматології, яка спрямована на поліпшення зовнішнього вигляду зубів і створення красивої посмішки. В нашій клініці ми пропонуємо вам відбілювання за системою Beyond. Всього за один візит ви отримаєте таку білосніжну посмішку, про яку мріяли.

 • Пропонуємо нашим пацієнтам якісні коронки з високо естетичної німецької кераміка. Металокерамічні коронки допоможуть зберегти вашу посмішку надовго, керамічні коронки збережуть здоров’я ваших зубів, вініри створять по справжньому ідеальну природню посмішку. Різноманітні з’ємні протези, від простих з’ємних до бюгельних із замками, допоможуть вирішити проблему беззубої щелепи.

Завжди раді вам допомогти!