Часті запитання

Імплантація
Відповідь:

Щоб відповісти на Ваше запитання,потрібно бачити ступінь викривлення зубного ряду,які саме зуби можно видалити і чи можливо після видалення встановити імплантати.Приходьте на консультацію,ми будем раді Вам допомогти!

Відповідь:

Корені можна видалити під час операції по встановленню імплантатів.

Відповідь:

Вартість операції по подняттю дна гайморової пазухи (синус-ліфтинг) залежить від кількості використанного материала (наприклад,Bio Oss) і складає від 4 до 6 тисяч гривень.

Відповідь:

Встановити імплатат можливо за один прийом, якщо є всі умови для встановлення імплатата. Для того,щоб визначити ці умови, Вам необхідно зробити ортопантомограмму и пройти огляд у нашого хірурга-імплантолога. До лікаря Вам потрібно буде показатися на 7-9 день післе встановлення імплатата для зняття швів.

Відбілювання зубів
Відповідь:

Бувають, тільки в тому випадку,коли зуб депульпований (видален нерв). "Живий", недепульпований зуб відбілюеться. Ціна -1900 грн. за відбілювання 10-ти зубів верхнього та 10-ти зубів нижнього зубного ряда.

Відповідь:

В депульпованих ("мертвих") зубах порушене фізіологічне живлення дентину та емалі. В наслідок чого зуб змінює свій колір і практично не піддається відбілюванню. На депульповані зуби рекомендуеться ставити коронки.

Загальні питання
Відповідь:

Так можливо! Але все залежить на скільки сильно в даного пацієнта аномально розташувані зуби. Для точної відповіді на це питання потрібен попередній огляд. Спилювання зубів також буде залежати від того на скільки аномально розташовані зуби.

Відповідь:

Щоб точно відповісти на Ваше запитання, потрібно бачити ступінь викривлення зубного ряда. Незначне викривлення можливо вирівняти за допомогою реставрації ,але краще це зробити за допомогою вінірів.

Відповідь:

Диастему можливо закрити методом  реставрації зубів. Але краще зробити це за допомогою вінірів.

Лікування зубів
Відповідь:

Вартість фотополімерної пломби-від 160 до 250 грн., знеболення-50 грн.,кофердам-20 грн.

Відповідь:

Вартість фотополімерної пломби- від 160 до 250 гривень. Гарантія на пломбу 1 рік.

Відповідь:

Необхідна консультація спеціаліста і ортопатомограмма для виявлення причини захворювання. Приходьте до нас у клініку, і ми обов"язково вам допоможемо.

Ортодонтія. Виправлення прикусу, брекети
Відповідь:

При ортодонтичному лікуванні використовуються різні капи. Капа для разкриття прикусу в нас коштує 350 грн., ретенційний апарат (капа)- 500 грн.

Відповідь:

Постановка брекет-системи на одну щелепу - від 8000 тис. грн.

Протезування зубів
Відповідь:

Метало-пластмасові коронки мы не ставимо,але можемо запропонувати Вам метало-керамічні коронки по 600 грн.

Поставити запитання

Залиште email, щоб отримати оповіщення про відповідь на ваше запитання.
Image CAPTCHA
Введіть символи, що зображено на картинці.