Відгуки

Оксана - 09 серпня 2011

Спасибо большое всему персоналу клиники за отличный сервис, чуткое отношение и индивидуальный подход к клиенту. Отдельная благодарность Василию Васильевичу за профессионально и качественно поставленные пломбы.

Островский О.В. - 23 лютого 2012

Лечил зубы в стомат. клинке "Опенько" в августе 2011 года у Гайдамашко И.А. , всё прошло так , как обычно проходит в хорошей клинике европейского уровня и со своего опыта могу сказать что проделанная работа оценивается не на следующий день , а спустя некоторое время . Уже прошло пол года с того времени и проблем с поставленной мне пломбы пока нет , надеюсь что и не будет . Следовал за всеми рекомендациями врача . Не жалею что выбрал именно эту клинику . Спасибо !

Віталій - 22 жовтня 2012

Поставили імпланти дуже професіонально. Дякую

Наташа Шатунська - 23 жовтня 2012

Суппперрр!!Молодці!Професійно,якісно!!!

Валентина - 05 листопада 2012

Я лікувалась в різних лікарів, але завжди була незадоволена результатом. Коли мені порадили сходити в клініку "Опенько" я думала, що мені також не сподобається. Але звернувшись на лікування я отримала саме те, що хотіла. Дуже вдячна персоналу клініки за чудову роботу.

Крук Т.П. - 06 грудня 2012

Хочу висловити щиру подяку колективу стоматологічної клініки лікаря Опенько Ю.М., особисто Юрію Миколайовичу за професіоналізм, за лікування по найвищим стандартам, за втілення мрій по гарній посмішці, за сльози радості від кінцевого результату. Окрема подяка Катерині Миколаївні за створення комфорту, затишку, емоційну підтримку. Бажаю Вам здоров"я, втілення всіх Ваших задумів, процвітання, вдячних пацієнтів.

Алла - 07 грудня 2012

Дякувати, що в нашому місті є Ю.М. Опенько і його клініка. Цього року я це перевірила на собі, коли звернулася в цю клініку після результатів так званого "лікування" в одній із поліклінік у лжестомотолога, після чого мене два місяці мучили страшні болі. І куди я не зверталась - ніхто не міг допомогти та прийняти правильне рішення. Люди, звертайтесь до професіоналів, не експериментуйте, не ризикуйте своїм здоровям, бо я, наприклад, навіть уявлення не мала які можуть бути наслідки. У цій клініці все робиться грамотно і правильно. Велике вам за це спасибі. Окрема подяка лікарю І.Гайдамашку. Так тримати!

олег - 17 січня 2013

отмечаю высокий профисионализм колектива стаматклиники и вчастности Ю.Опенько.

Елена - 02 квітня 2013

Лікувала зуб майже 10 років тому. Дуже гарна якість роботи та матеріалів. Дуже вдячна за роботу Юрія Миколайовича та на той час адміністратора Олександра Гайдамашка за професіоналізм та гарну атмосферу у клініці!!!!

Ярощук М.Г. - 13 серпня 2013

Юрий Николаевич -
Дантист Он с талантом,
лечит зубы хорошо
Всем Своим Клиентам!
Плохие зубки выдернет,
заменит их пластмассой,
может вставить имплантаты,
если Вы согласны...
Беленькие зубки
ровно стоят в ряд,
и спасибо доктору
большое говорят!
Можем улыбаться
всем подряд друзьям,
только пусть подольше,
служат они нам!
с Уважением Ярощук М.Г.